Proč usilujeme o dlouhodobá partnerství?

Hledání vzájemně prospěšných partnerství, budování a udržování důvěryhodných vztahů považujeme za podstatné pro zajištění vzájemného úspěchu.

Hledáme je tam, kde naší prací pomáháme v jejich zlepšování i rozvoji, a kde se tak i my můžeme zlepšovat a rozvíjet. Všichni naši zákazníci, organizace s doplňujícími se zájmy, i dodavatelé služeb.

Mám zájem o osobní setkání?
Uveďte téma, které Vás zajímá a svoje přímé kontakty. Rádi Vám odpovíme.

Naši partneři

 • Q PRO 7 a.s.
  Poradenská skupina Q PRO 7 a.s. je přední poradenská společnost poskytující široké portfolio poradenských služeb podnikatelským subjektům i veřejným institucím. Společnost Q PRO 7 a.s. vznikla v roce 2010 s cílem integrovat aktivity několika dlouhodobě spolupracujících poradenských společností s rozličnou specializací do jedné společnosti a poskytnout tak našim stávajícím i budoucím klientům komplexní poradenské služby související se získáváním a čerpáním dotací z fondů Evropské unie a České republiky a další specializované služby.
  Navštivte stránky našeho partnera
  Česká společnost pro jakost, o.s.
  Česká společnost pro jakost je občanské sdružení, které sdružuje široké spektrum osob a organizací, působících v různých oblastech systémů managementu, zároveň poskytuje nejen svým členům špičkové vzdělávání v oblasti systémů managementu a nástrojů managementu kvality. V současné době členskou základnu tvoří více než 1600 individuálních členů a více než 160 členů kolektivních.
  Česká společnost pro jakost, o.s. je partnerskou organizací EFQM a jako jediná organizace v České republice tak může nabízet licencované produkty a služby k EFQM modelu Excellence.
  Navštivte stránky našeho partnera
  K2N way s.r.o.
  K2N way s.r.o. je dodavatel IT řešení DELL, HAL3000, bezpečnostních software (ESET partner). K2N way zajišťuje technickou podporu pro Českou a Slovenskou republiku pro tajwanského výrobce WiFi a IP kamer Airlive včetně technických školení. Zabývá se vývojem vlastního software - informačního systému na webovém rozhraní. Provozuje doménový a hostingový server. Montuje EZS, EPS, telefonní ústředny, datové sítě. Stará se o servis IT ve firmách od jednotlivých stanic přes servery až do úrovně externího zálohování dat.
  Navštivte stránky našeho partnera
  SVIDA Grafická dílna
  Vasellus porta. Fusce suscipitu mi.Cum sociis natoe pen.
  Navštivte stránky našeho partnera
  VIVID PROMO s.r.o.
  Jsme dynamická reklamní agentura specializující se na reklamní a dárkové předměty. Dále se zabýváme výrobou POP a POS materiálů, prodejních a propagačních stojanových systémů, řezané a tištěné reklamy.
  Navštivte stránky našeho partnera